ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2019 (Εφήβων / Νεανίδων, Παίδων / Κορασίδων, Παμπαίδων / Παγκορασίδων Α, Β)

001

Ποσειδώνιο κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης με τη συμμετοχή 682 κολυμβητών / τριών από 60 σωματεία της Βόρειας Ελλάδας.

ΣΥΝΟΛΙΚΑ

3 ΧΡΥΣΑ –  4 ΑΣΗΜΕΝΙΑ – 5 ΧΑΛΚΙΝΑ

στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης για όλες τις κατηγορίες (Εφήβων / Νεανίδων, Παίδων / Κορασίδων, Παμπαίδων / Παγκορασίδων Α”, Β”), με τη συμμετοχή 682 κολυμβητών / τριών από 59 σωματεία της Βόρειας Ελλάδας.

ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ

ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ

200μ. πεταλούδα κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄  με επίδοση 02:28.54

1500μ. ελεύθερο κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄  με επίδοση 18:15.66

100μ. ελεύθερο κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄  με επίδοση 00:59.30

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ στα 200μ. πρόσθιο κατηγορίας Παμπαίδων Α’  με επίδοση 02:36.80

ΚΟΥΡΤΙ∆Η ΣΤΥΛΙΑΝΗ στα 200μ. Μικτή Ατομική κατηγορίας Παγκορασίδων Α΄  με επίδοση 02:36.79

ΠΑΝΤΑΖΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ στα 100μ. ελεύθερο κατηγορίας Κορασίδων με επίδοση  01:01.13

ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ

ΚΕΪΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ στα 50μ. πρόσθιο κατηγορίας  Παμπαίδων Α’  με επίδοση  00:34.35

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ  στα 100μ. ύπτιο κατηγορίας Παμπαίδων Β’  με επίδοση  01:10.81

∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΟΥ ΣΟΦΙΑ

50μ. ύπτιο κατηγορίας Κορασίδων με επίδοση  00:31.51

200μ. ύπτιο κατηγορίας Κορασίδων με επίδοση  02:27.97

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ στα 400μ. Μ. Ατομική κατηγορίας Παμπαίδων Α’  με επίδοση 05:02.84

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

2η θέση και 3η Πανελλαδικά  για την σκυταλοδρομία στα  4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed  και στην κατηγορία   ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’  με τους  ΑΛΕΞΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ –  ΠΑΝΤΕΛΙ∆Η ∆ΗΜΗΤΡΙΟ –  ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ  – ΚΟΥΡΤΙ∆Η ΣΤΥΛΙΑΝΗ

 

 

1η μέρα των αγώνων  αποτελέσματα των κολυμβητών – τριων του ΟΦΘΑ ανά κατηγορία :

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ

4η θέση ΠΛΟΥΜΙ∆ΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 01:20.81 (ατομικό ρεκόρ)

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ 

10η  θέση ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ με επίδοση 01:23.26 (ατομικό ρεκόρ)

20η θέση ΛΕΟΝΤΙ∆Η ∆ΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 01:26.65

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

9η θέση ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ με επίδοση 01:28.63 (ατομικό ρεκόρ)

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙ∆ΩΝ

13η θέση ΚΑΖΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ με επίδοση 01:15.08

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

6η θέση ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ με επίδοση 01:16.07 (ατομικό ρεκόρ)

7η θέση  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ∆ΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ με επίδοση  01:16.90 (ατομικό ρεκόρ)

10η θέση  ΚΕΪΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ με επίδοση  01:18.23 (ατομικό ρεκόρ)

 

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

8η θέση ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ με επίδοση  01:20.17 (ατομικό ρεκόρ)

 

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙ∆ΩΝ 

10η θέση ∆ΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ με επίδοση  17:28.93

 

50m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

4η θέση ΠΑΝΤΑΖΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ με επίδοση  00:30.25

12η θέση ∆ΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥ∆Η ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ με επίδοση 00:31.51 (ατομικό ρεκόρ)

13η θέση ΤΡΙΠΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ  με επίδοση 00:31.55

50m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

15η θέση ΚΟΤΣΙ∆Η ΜΑΡΙΑ με επίδοση 00:36.27 (ατομικό ρεκόρ)

50m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΙ∆ΩΝ

5η θέση ΒΟΛΤΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ με επίδοση 00:26.99

9η θέση ∆ΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ με επίδοση 00:27.99

50m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

13η θέση ΠΑΝΤΕΛΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ με επίδοση 00:31.02 (ατομικό ρεκόρ)

50m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

7η θέση ΣΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  με επίδοση 00:31.57 (ατομικό ρεκόρ)

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

16η θέση ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ με επίδοση 02:19.73 (ατομικό ρεκόρ)

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ

4η θέση  ΠΛΟΥΜΙ∆ΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 02:55.68

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

10η  θέση ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ με επίδοση 02:58.22 (ατομικό ρεκόρ)

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α

5η θέση ΚΟΥΡΤΙ∆Η ΣΤΥΛΙΑΝΗ με επίδοση 02:57.11 (ατομικό ρεκόρ)

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

12η θέση ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ με επίδοση 03:07.67 (ατομικό ρεκόρ)

 

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙ∆ΩΝ

 

9η θέση ΚΑΖΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ με επίδοση 02:38.90

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

2η θέση ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ με επίδοση 02:36.80 (ατομικό ρεκόρ)

4η θέση  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ∆ΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ με επίδοση  02:42.44 (ατομικό ρεκόρ)

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

8η θέση ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ με επίδοση  02:55.47 (ατομικό ρεκόρ)

 

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ 1η μέρα

 

4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ  

6η θέση με τις ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΟΥ ΣΟΦΙΑ – ΠΑΝΤΑΖΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-∆ΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥ∆Η ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ και επίδοση 09:14.85

 

4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

5η θέση με τις  ΣΙΟΥΡ∆ΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ∆ΡΑΜΑΛΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ – ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΚΟΤΣΙ∆Η ΜΑΡΙΑ

και επίδοση 10:28.49

 

4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

4η θέση με τους ΑΛΕΞΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ – ΠΑΝΤΕΛΙ∆Η ∆ΗΜΗΤΡΙΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ∆Η ΠΕΡΙΚΛΗ  – ΚΕΪΜΑ  ΒΑΣΙΛΕΙΟ και επίδοση 09:21.26

 

4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

4η θέση με τους ΣΑΙΡΗ ΡΑΦΑΗΛ – ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ∆ΑΡΓΙΝΙ∆Η ∆ΗΜΟΣΘΕΝΗ –  ΣΕΛΛΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ και επίδοση 09:46.18

 

 

 

 

 

 

 

2η μέρα των αγώνων

αποτελέσματα:

 

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΙ∆ΩΝ

7η θέση ΚΑΖΑΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ με επίδοση 00:33.46 (ατομικό ρεκόρ)

 

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α 

3η θέση  ΚΕΪΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ με επίδοση  00:34.35 (ατομικό ρεκόρ)

5η θέση  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ∆ΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ με επίδοση  00:35.76

 

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β 

9η θέση ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ με επίδοση  00:36.86 (ατομικό ρεκόρ)

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΝΕΑΝΙ∆ΩΝ

6η θέση  ΠΛΟΥΜΙ∆ΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 00:38.48 (ατομικό ρεκόρ)

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

9η  θέση ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ με επίδοση 00:38.08 (ατομικό ρεκόρ)

11η θέση ΛΕΟΝΤΙ∆Η ∆ΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 00:38.44

 

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

8η  θέση ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ με επίδοση 00:39.75 (ατομικό ρεκόρ)

 

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

9η θέση ΣΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ με επίδοση 02:43.35 (ατομικό ρεκόρ)

 

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α –  ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

11η θέση ΤΡΙΠΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ με επίδοση 02:39.55

16η θέση ΜΕΤΑΛΛΙ∆ΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ με επίδοση 02:48.62

 

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α

1η θέση ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 02:28.54 (ατομικό ρεκόρ)

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

7η θέση ΚΟΤΣΙ∆Η ΜΑΡΙΑ με επίδοση 03:07.50

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

9η θέση ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ με επίδοση  00:29.75

23η θέση ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  με επίδοση  00:30.46

 

100m ΥΠΤΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ

11η θέση ∆ΡΑΚΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ με επίδοση  01:08.33

 

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

3η θέση ΑΛΕΞΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ  με επίδοση  01:10.81(ατομικό ρεκόρ)

8η θέση ΣΑΙΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ με επίδοση 01:12.09 (ατομικό ρεκόρ)

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

4η θέση ∆ΡΑΜΑΛΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ με επίδοση  01:15.87

5η θέση ΣΙΟΥΡ∆ΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ με επίδοση  01:16.10 (ατομικό ρεκόρ)

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙ∆ΩΝ

11η θέση ΒΟΛΤΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ με επίδοση  02:19.41(ατομικό ρεκόρ)

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

8η θέση ΠΑΝΤΕΛΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ  με επίδοση  02:35.42 (ατομικό ρεκόρ)

9η θέση ΚΕΪΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ με επίδοση  02:35.84 (ατομικό ρεκόρ)

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

5η θέση ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΟΥ ΣΟΦΙΑ με επίδοση 02:30.70 (ατομικό ρεκόρ)

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α

2η θέση ΚΟΥΡΤΙ∆Η ΣΤΥΛΙΑΝΗ με επίδοση 02:36.79 (ατομικό ρεκόρ)

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ 2η μέρα

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed – ΠΑΙ∆ΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

7η θέση με τους ΚΑΖΑΚΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟ – ΒΟΛΤΕΖΟ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟ – ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΟΥ ΣΟΦΙΑ  – ΠΑΝΤΑΖΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ και επίδοση  04:25.43

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

2η θέση με τους  ΑΛΕΞΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ –  ΠΑΝΤΕΛΙ∆Η ∆ΗΜΗΤΡΙΟ –  ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ  – ΚΟΥΡΤΙ∆Η ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ και  επίδοση  04:34.88

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B

5η θέση με τους ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΣΕΛΛΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ – ΣΙΟΥΡ∆ΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ –   ∆ΡΑΜΑΛΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ –  και επίδοση  04:57.00

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

6η θέση με τους ΑΛΕΞΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ∆Η ΠΕΡΙΚΛΗ – ΠΑΝΤΕΛΙ∆Η ∆ΗΜΗΤΡΙΟ –  ΚΕΪΜΑ  ΒΑΣΙΛΕΙΟ και επίδοση 04:15.42

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

5η θέση με τους ΣΑΙΡΗ ΡΑΦΑΗΛ – ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΣΕΛΛΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ – ∆ΑΡΓΙΝΙ∆Η ∆ΗΜΟΣΘΕΝΗ και επίδοση 04:29.53

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ  

5η θέση με τις ΠΑΝΤΑΖΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΟΥ ΣΟΦΙΑ   και επίδοση 04:13.11

 

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

7η θέση με τις  ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΣΙΟΥΡ∆ΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ – ∆ΡΑΜΑΛΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΙΛΙΑ – ΚΟΤΣΙ∆Η ΜΑΡΙΑ

και επίδοση 04:46.56

 

 

 

3η μέρα των αγώνων

  αποτελέσματα:

 

50m ΥΠΤΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ

9η θέση ∆ΡΑΚΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ με επίδοση  00:30.74(ατομικό ρεκόρ)

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

5η θέση ΑΛΕΞΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ  με επίδοση  00:32.83(ατομικό ρεκόρ)

 

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

3η θέση ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΟΥ ΣΟΦΙΑ   με επίδοση  00:31.51 (ατομικό ρεκόρ)

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

5η θέση ∆ΡΑΜΑΛΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ με επίδοση  00:34.96

 

100m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΙ∆ΩΝ

8η θέση ΒΟΛΤΕΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ με επίδοση 01:00.38 (ατομικό ρεκόρ)

12η θέση ∆ΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ με επίδοση 01:01.72 (ατομικό ρεκόρ)

100m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

11η θέση ΠΑΝΤΕΛΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ με επίδοση 01:09.32 (ατομικό ρεκόρ)

100m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

6η θέση ΣΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  με επίδοση 01:11.70 (ατομικό ρεκόρ)

100m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

4η θέση ΠΑΝΤΑΖΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ με επίδοση  01:07.04 (ατομικό ρεκόρ)

13η θέση ∆ΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥ∆Η ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ με επίδοση 01:10.68

 

100m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

13η θέση ΚΟΤΣΙ∆Η ΜΑΡΙΑ με επίδοση 01:22.74 (ατομικό ρεκόρ)

800m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

8η θέση ΣΑΙΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ με επίδοση 10:25.19 (ατομικό ρεκόρ)

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α                         

1η θέση ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 18:15.66 (ατομικό ρεκόρ)

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

2η θέση ΠΑΝΤΑΖΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ με επίδοση  01:01.13 (ατομικό ρεκόρ)

11η θέση  ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ με επίδοση  01:03.83

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α                            

1η θέση ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ με επίδοση 00:59.30 (ατομικό ρεκόρ)

400m Μ. Ατομική  – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

3η θέση ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ με επίδοση 05:02.84 (ατομικό ρεκόρ)

400m Μ. Ατομική  – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

8η θέση ΜΕΤΑΛΛΙ∆ΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ με επίδοση 05:49.85  (ατομικό ρεκόρ)

400m Μ. Ατομική  –  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α

4η θέση  ΚΟΥΡΤΙ∆Η ΣΤΥΛΛΙΑΝΗ με επίδοση 05:39.97 (ατομικό ρεκόρ)

 200m ΥΠΤΙΟ – ΕΦΗΒΩΝ

5η θέση ∆ΡΑΚΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ με επίδοση  02:27.38

 

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

6η θέση ΣΑΙΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ με επίδοση 02:35.90

9η θέση ΑΛΕΞΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ  με επίδοση  02:36.90

 

200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

3η θέση ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΟΥ ΣΟΦΙΑ   με επίδοση  02:27.97 (ατομικό ρεκόρ)

 

 

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

5η θέση ΣΙΟΥΡ∆ΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ με επίδοση  02:42.50 (ατομικό ρεκόρ)

6η θέση ∆ΡΑΜΑΛΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ με επίδοση  02:43.94

 

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ 3η μέρα

 

 

4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ  mixed – ΠΑΙ∆ΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

4η θέση με τους ΒΟΛΤΕΖΟ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟ – ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟ  – ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΟΥ ΣΟΦΙΑ  – ΠΑΝΤΑΖΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ και επίδοση  03:56.24

 

4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α

7η θέση με τους  ΑΛΕΞΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ –  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΠΕΡΙΚΛΗ –  ΣΤΟΥΡΑ ΟΛΓΑ ∆ΗΜΗΤΡΑ  – ΚΟΥΡΤΙ∆Η ΣΤΕΛΛΑ και  επίδοση  04:14.17

 

4Χ100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ mixed – ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B

5η θέση με τους ΣΑΙΡΗ ΡΑΦΑΗΛ – ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΣΙΟΥΡ∆ΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ και επίδοση  04:32.95

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ  ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

6η θέση με τους  ΠΑΝΤΕΛΙ∆Η ∆ΗΜΗΤΡΙΟ  – ΑΛΕΞΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ –  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΠΕΡΙΚΛΗ – ΚΕΪΜΑ ΒΑΣIΛΕΙΟ και επίδοση  04:40.65

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ  ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

4η θέση με τους  ΑΛΕΞΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΣΕΛΛΟ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ – ΣΑΪΡΗ ΡΑΦΑΗΛ και επίδοση  04:51.15

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ –  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

7η θέση με τις  ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΟΥ ΣΟΦΙΑ  – ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΑΝΤΑΖΙ∆ΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ και επίδοση  04:46.97

 

 

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ B

6η θέση με τις  ∆ΡΑΜΑΛΙ∆ΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ –  ΤΣΑΡΤΣΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΚΟΤΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ – ΣΙΟΥΡ∆ΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ   και επίδοση  05:18.62

 

Στην κατηγορία ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ αγωνίσθηκε  η ΞΕΝΙΤΟΠΟΎΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ με την ομάδα της  ΝΙΚΗΣ  ΒΟΛΟΥ και κατέλαβε τις παρακάτω θέσεις .

 

2η θέση στα 1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ  με επίδοση  18:13.81(ατομικό ρεκόρ)

3η θέση 200 Μ. Ατομική  με επίδοση  02:29.07

4η θέση στα 200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ με επίδοση  02:26.86

 

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

1η θέση 4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ και επίδοση 08:52.00

3η θέση 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ   με επίδοση 04:11.56

 

Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια τους στους προπονητές τους και ευχόμαστε καλή επιστροφή  καλή ξεκούραση και καλή συνέχεια για τον τελικό στόχο που είναι το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κατηγοριών το καλοκαίρι .

Το Δ.Σ.

foto αγώνων :

https://www.facebook.com/pg/%CE%9F%CE%A6%CE%98%CE%91-396070103859119/photos/?tab=album&album_id=1472114522921333

Αποτελέσματα αγώνων :

https://koe.org.gr/page/xeimerinoi-agones-v-ellados-22-24-02-2019-poseidonio-kolimvitirio-thessalonikis-50m